Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Propozycja]RefLinki MakinWasLubi.pl itp.


emkalion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie forumowicze.

Przychodzę z propozycją. Mianowicie: czy linki typu adf ly, dzięki którym można zarabiać na swoich pracach, powinny być dozwolone?

 

Według mnie tak:

- Można zobaczyć ile osób pobrało, zobaczyło naszą prace.

- Można czerpać z tego minimalne zyski.

 

Ja jestem za czymś takim, ale np. ograniczona ilość linków lub od określonej liczby postów.

 

Zapewne jest jeszcze więcej argumentów za i też oczywiście są przeciwne. Jakie jest wasze zdanie?

 

@Oczywiście cenzurka w temacie zmieniła treść. :D

 

 

@Warto jakoś uzasadnić swoją wypowiedź, albo dać link gdzie już coś takiego jest uzasadnione. Proszę.

Opublikowano

Chyba was pogrzało. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Co do sprawdzenia ile osób pobrało, to wystarczy zrobić konto na np. mediafire i tam też widać ile ludzi pobrało twój plik...

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Chyba, ze mpc zrobilo by reklame tak samo jak na adf.ly, ze najpierw klikamy na reklame mpc a pozniej przechodzi do naszego linku na adf.ly

 

Czy to nie dobry pomysl? MPC jakos by kase zarabialo i my jako wrzucajacy linki tez cos zawsze by sie pojawialo

 

Zobaczcie ile tysiecy uzytkownikow tego by uzywalo, napewno miesiecznie by sie cos uzbieralo, wiadomo marne grosze ale zawsze cos. Grosz do grosza a bedzie kokosza :D

Opublikowano

Pozwolę sobie zacytować siebie:


"Każdy użytkownik sobie może przywłaszczyć czyjąś pracę i dodać to do ad coś tam i gdzie tutaj sprawiedliwość?


Po drugie, jakiż to problem dać na inny hosting? Nie widzę żadnego problemu ;)."



Reasumując, nie.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

 

Pozwolę sobie zacytować siebie:

"Każdy użytkownik sobie może przywłaszczyć czyjąś pracę i dodać to do ad coś tam i gdzie tutaj sprawiedliwość?

Po drugie, jakiż to problem dać na inny hosting? Nie widzę żadnego problemu ;)."

Reasumując, nie.

Mam takie zdanie jak Ace.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

 

Pozwolę sobie zacytować siebie:

"Każdy użytkownik sobie może przywłaszczyć czyjąś pracę i dodać to do ad coś tam i gdzie tutaj sprawiedliwość?

Po drugie, jakiż to problem dać na inny hosting? Nie widzę żadnego problemu ;)."

Reasumując, nie.

ale osoby które robią programy dla forum mogłyby dodawać na ad ;)

Opublikowano

ale osoby które robią programy dla forum mogłyby dodawać na ad ;)

A jaką masz pewność, że to zostało zrobione przez nich?

Żadnej.

 

Nadal podtrzymuję moje wcześniejsze stanowisko.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Zabrali wszystkie dobra z forum.

Powinna być możliwość jeżeli ktoś wstawia swoją modyfikacje czy inne rzeczy że jeden link normalny a drugi przez ad.fly

W ten sposób wspiera się autorów ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Pozwolę sobie zacytować siebie:

"Każdy użytkownik sobie może przywłaszczyć czyjąś pracę i dodać to do ad coś tam i gdzie tutaj sprawiedliwość?

Po drugie, jakiż to problem dać na inny hosting? Nie widzę żadnego problemu ;)."

Reasumując, nie.

Nie

Opublikowano

Zabrali wszystkie dobra z forum.

Powinna być możliwość jeżeli ktoś wstawia swoją modyfikacje czy inne rzeczy że jeden link normalny a drugi przez ad.fly

W ten sposób wspiera się autorów ;)

 

Zrozum jedno, jaką masz pewność, że to zostało zrobione przez nich samych? Macie tysiące sposób "zarobków", a Wy koniecznie tego ad coś tam chcecie?! Nonsens.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

 

Pozwolę sobie zacytować siebie:

"Każdy użytkownik sobie może przywłaszczyć czyjąś pracę i dodać to do ad coś tam i gdzie tutaj sprawiedliwość?

Po drugie, jakiż to problem dać na inny hosting? Nie widzę żadnego problemu ;)."

Reasumując, nie.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Zrozum jedno, jaką masz pewność, że to zostało zrobione przez nich samych? Macie tysiące sposób "zarobków", a Wy koniecznie tego ad coś tam chcecie?! Nonsens.

Weź skończ bo pierdolisz jak potłuczony.

Każdy chce jakoś zarobić a co forum traci na tym że będzie link do ad.fly ? NIC a co zyskuje ? DUŻO bo więcej osób będzie chętnych do publikacji. Zrobić w regulaminie że jeden link musi być czysty a jak ktoś chce może drugi dodać przez ad.fly.

 

I w tedy nikt nie jest zmuszany do tego by wchodzić przez ad.fly ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Zrozum jedno, jaką masz pewność, że to zostało zrobione przez nich samych? Macie tysiące sposób "zarobków", a Wy koniecznie tego ad coś tam chcecie?! Nonsens.

To wystarczy wstawić jakieś info w programie, jeśli takiego nie będzie to moderator usunie linka.

Macie problem O_o

 

Na tak.

Opublikowano

Czy trudno jest wysłać plik np na Rapidshare lub MediaFire?

a nie te adfly.

Opublikowano

Nawet niedawno coś takiego było.

Nie, nie nie nie nie. ;)

Ace wyjaśnił - masz zarabiać na czyjejś pracy, która została zrobiona dla pasji?

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

 

Pozwolę sobie zacytować siebie:

"Każdy użytkownik sobie może przywłaszczyć czyjąś pracę i dodać to do ad coś tam i gdzie tutaj sprawiedliwość?

Po drugie, jakiż to problem dać na inny hosting? Nie widzę żadnego problemu ;)."

Reasumując, nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...